KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16894335
nr 1689 4335
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Signerad, blandteknik, Häst. Bladets mått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:44:23
22/3 13:52:43
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg